מגנטים

מגנטים
חשוב לכם להישאר עדכניים? אתם רוצים להיתפס כחדשניים ויצירתיים? מעוניינים להזמין או להעביר מסר ואתם רוצים לוודא שגם יזכרו אותו? הפיקו מגנטים מעוצבים ומותאמים אישית, הם כבר יעשו את השאר.
אחת מצורות הפרסום הכלכליות והיעילות ביותר היא באמצעות מגנטים מעוצבים בהתאמה אישית, מי לא מכיר את קיר התהילה של בעלי העסק השונים על המקרר או הפלדלת. למרות היעילות שלהם בפרסום נעשה בהם שימוש גם למטרות אחרות, תעשייתיות, אישיות וחברתיות ונוספות.
אם אתם רוצים להפיק מגנטים כהזמנות לאירוע, כמוצרי פרסום, כמתנות לחברים או לכל מטרה אחרת- הגעתם למקום הנכון. הפקת מגנטים נעשית בעזרת מכונה מיוחדת שמאפשרת להדפיס סקיצה מעוצבת על גבי פרוסת מגנט שאותה ניתן להצמיד לכל מקום מתכתי. מגוון השימושים של תוצר זה נכללים במוצרי קידום מכירות, הזמנות, מתנות, לוחות מחיקים, משחקים, לוחות שנה ועוד ועוד.
למה זה כדאי לכם?
כי הם יבטיחו שיזכרו אתכם ואת מה שניסיתם להעביר, תמיד !
כשאנחנו מקבלים מגנטים, בין אם זו תזכורת על חתונה (מגנט קטן שמגיע לעיתים בתוך מעטפת הזמנה), בין אם זו מזכרת מחו"ל שהביא חבר יקר ולבטח אם זה כרטיס הביקור של חברה או בעל מקצוע, אנחנו תמיד שומרים עליהם. המשקל, המראה והמרקם של המגנט מעניק לו תוחלת חיים ארוכה יותר ממוצרים אחרים כמו פליירים לדוגמא. את המגנטים אנחנו תמיד מרכזים על המקרר, דלת הכניסה או על לוח מתכת שנמצא בזמין, בכל אחד מהמקרים הללו המגנטים גלויים ונמצאים בטווח הראיה בכל עת.
זאת נקודת המפתח וההזדמנות שלכם. מגנטים הם מייצרי נוכחות חזקים במיוחד, והפקתם מצריכה מכם מעט מאד משאבים.
איך עושים את זה?
הפקתם של מגנטים הוא תהליך שמורכב מכמה שלבים ומחייב אנשי מקצוע ומכשור ראוי. התפקיד שלכם הוא לבחור את הספק, את גודל וצורת המגנט ולאשר את הסקיצה אותה יכין עבורכם המעצב. לאחר בחירה ואישור הדברים תוכלו לקבל את הכמות המבוקשת של מגנטים מעוצבים לכל שמחה ולכל מטרה.
לרשותכם עומד מבחר של ספקים שכל אחד מהם יעניק לכם מענה מקיף לתהליך כולו.

הדפסת מגנטים – איך, כמה ולמה

מזה שנים רבות משתמשים במגנטים ככלי שיווקי וככלי לקידום מכירות ולהעלאת המודעות לעסק. אנשי מקצוע וחברות מדפיסים כרטיסי ביקור ממותגים על גבי מגנטים הנושאים את פרטי העסק או הצעת מכר אטרקטיבית. הלקוחות הפוטנציאליים מצמידים את המגנט למקרר או לדלת הכניסה לבית. בעל העסק מרוויח חשיפה גבוהה מתמשכת והלקוחות הפוטנציאליים נהנים מאלמנט דקורטיבי. המגנטים כובשים היום

דפוס שרותי גליל בע"מ

דפוס שירותי הגליל

הדפוס הזול בישראל בית דפוס המפיק הדפסות אופסט ברמה גבוהה ובמגוון מוצרים נרחב כמו כן מעניקים שרותים לכל העסקיים גלויות מעטפות כרטיסי ביקור הדפסת מעטפות ועוד… צור קשר : כתובת: איזור תעשיה רחוב יהושוע 2 בניין הבאולינג עפולה טל: 04-6420333 פקס: 04-6421810 אימייל: avirotem18@gmail.com, galils@spotnik.com    

ארט גרף

בית דפוס ארט גרף

בית דפוס המעניק את כל שירותי הדפוס, גרפיקה ושילוט לכל ארט גרף מתמחה משלב העיצוב ועד המוצר המוגמר, שירות מקצועי ואישי ללקוחות פרטיים ועסקיים. יצירת קשר: טלפון : 072-3251132 טלפון נוסף : 077-3452050 כתובת : הרברט סמואל 11 חדרה שעות פעילות : ימים א' – ה' 17:00 08:00 יום שישי 13:00 08:30