כרטיסי ברכה

כרטיסי ברכה
הדרך הטובה ביותר לרגש, לשמח, להפתיע ולהעניק תחושה טובה, היא בהבעת תשומת לב אישית! אחת הדרכים המקסימות ביותר להביע זאת היא דרך כרטיסי ברכה, בעיקר כשאלו כרטיסי ברכה אישיים, וכאשר מדובר על כרטיסי ברכה מעוצבים בהתאמה אישית, יש להם ערך מוסף רב עוד יותר.
להעניק מתנה זה תמיד נחמד, אבל אם היא מעבירה עימה גם מסר של כוונה והשתדלות או אז הערך שלה צומח פלאים. תוכלו להפיק כרטיסי ברכה מעוצבים בתהליך קצר ביותר ובעלות נגישה לכל כיס. כל שעליכם לעשות הוא לבחור ספק, את גודל וסוג הכרטיס, לאשר את העיצוב שיותאם באופן אישי, והרי לכם כרטיסי ברכה אישיים משלכם.
כרטיסי ברכה לאירועים
מחפשים כרטיסי ברכה לחתונה? לימי הולדת? לבר מצווה? ואולי כרטיס אישי לפני הגיוס לצבא? כאן תוכלו ליהנות ממגוון אפשרויות עיצוב כרטיסי ברכה לכל אירוע ולכל אדם. כרטיסי ברכה שונים ומעוצבים לכל נושא, יבטיחו שכל חבר, בן משפחה, אהוב, קולגה או לקוח, יקבלו את מלוא תשומת הלב שלכם דרך מחווה מיוחדת במינה.
כרטיסי ברכה ללקוחות
כל בעל עסק מקפיד לפנק את הלקוחות שלו בדרכים שונות: מתנות בחגים, מוצרי פרסום בפגישות וזרי פרחים בימי הולדת או לרגל מועדים מיוחדים. פעמים רבות ערכן של המתנות נשחק והן כבר לא מצליחות למלא את יעודן. חוסר גיוון, שגרה ואלמנטים נוספים, פוגעים בערך האישי של המתנה והופכים אותה למובנת מאליה. הוספת כרטיס ברכה אישי היא בדיוק הדרך להפיח בה את הערכיות והמשמעות החשובה כל כך. זאת דרך נהדרת להדק את היחסים עם הלקוח ולהגביר את מידת המחויבות שלו כלפיכם.
מה יש לנו להציע לכם?
אצלנו תוכלו לבחור את הספק המועדף עליכם מתוך מבחר של ספקים. הספק שבו תבחרו יספק לכם את הכרטיסים כרטיסי הברכה שנדרשים לכם. במקום אחד תוכלו לקבל את המענה המושלם מבלי לחפש ספקים במקומות שונים, לנהל כמה ספקים במקביל לכל שלב בתהליך ומבלי לבזבז כסף מיותר. תוכלו ליהנות ממבחר ספקים, שירות אדיב, וכל זאת במחיר אטרקטיבי במיוחד.
כל שעליכם לעשות הוא לבחור את הספק המועדף שלכם בקליק אחד, ולצאת לדרך

דפוס שרותי גליל בע"מ

דפוס שירותי הגליל

הדפוס הזול בישראל בית דפוס המפיק הדפסות אופסט ברמה גבוהה ובמגוון מוצרים נרחב כמו כן מעניקים שרותים לכל העסקיים גלויות מעטפות כרטיסי ביקור הדפסת מעטפות ועוד… צור קשר : כתובת: איזור תעשיה רחוב יהושוע 2 בניין הבאולינג עפולה טל: 04-6420333 פקס: 04-6421810 אימייל: avirotem18@gmail.com, galils@spotnik.com    

ארט גרף

בית דפוס ארט גרף

בית דפוס המעניק את כל שירותי הדפוס, גרפיקה ושילוט לכל ארט גרף מתמחה משלב העיצוב ועד המוצר המוגמר, שירות מקצועי ואישי ללקוחות פרטיים ועסקיים. יצירת קשר: טלפון : 072-3251132 טלפון נוסף : 077-3452050 כתובת : הרברט סמואל 11 חדרה שעות פעילות : ימים א' – ה' 17:00 08:00 יום שישי 13:00 08:30