הזמנה לאירועים

הזמנות לאירועים
מחפשים את המקום המושלם שיצור עבורכם את ההזמנות לאירוע שלכם? התאריך מתקרב ועדין לא מצאתם את מה שחיפשתם? בדיוק בשביל זה אנחנו כאן!
תחילתו של כל אירוע מתחילה בהזמנה, ואין ספק שהיא הפתיח והטעימה לכל מה שעתיד לבוא. הזמנה פשוטה ולא מושקעת עלולה להוריד מערכו של אירוע יוקרתי, ולעומת זאת, הזמנה מושקעת היא ההזדמנות שלכם לכבד את האורחים בקורטוב של תשומת לב, ולכן היא צריכה לשקף את האירוע ואת אופיו.
הזמנות לאירועים יכולות להיות נקיות ומינימליסטיות או מעוצבות בצורה המתוחכמת ביותר. החוכמה היא שהתוצאה הסופית תכבד את האירוע ואת החוגגים. הדפסת הזמנות מעוצבות לאירוע היא הדרך המקובלת ליצירתן, ללא קשר לסוג האירוע. בין אם מדובר על אירוע משפחתי, חברתי או עסקי.
כמה טיפים לתהליך מוצלח
תהליך הפקת כרטיסים לאירועים הוא מורכב וכולל כמה שלבים:
• בחירה של גודל וסוג הנייר, בעת הבחירה של גודל הנייר חשוב לקחת בחשבון את גודל המעטפה כך לא ייווצר מצב שבו ההזמנה עצמה גדולה יותר מהמעטפה. ישנם גדלים סטנדרטיים שהם 23X11 או 17.5X12.5, אך בהחלט תוכלו להתפרע גם בגדלים וצורות פחות שגרתיות. הנייר הבסיסי ביותר שעושים בו שימוש הינו כרום בעוד שמי שרוצה לשדרג להזמנה יוקרתית יוכל לעשות שימוש בנייר איכותי יותר כמו נייר מלוטש, נייר עם טקסטורה מיוחדת או נייר פנינה.

• אישור סקיצת העיצוב, עבודתו של המעצב חשובה לא רק למען הנראות של ההזמנה אלא גם של הפונקציונאליות שלה. תפקידו הוא להנחות אתכם ולמקם את הפריטים בהזמנה באופן שיבליטו את האלמנטים החשובים ויעניקו לה מראה מזמין. שמו של בעל השמחה צריך להיות מובלט, כמו גם פרטי ההגעה. ישנם אלמנטים שחשוב להוסיף כמו פרטים לאישור הגעה או בס"ד למי שמעוניין ועוד. המעצב ידע לבנות את הקומפוזיציה הנכונה ביותר, תוך שימוש בפונטים המתאימים ושילוב נכון של הגרפיקה לצד הטקסט.
מה תקבלו אצלנו?
אצלנו תוכלו ליהנות ממבחר ספקים אשר בהקלקה פשוטה תוכלו לקבל הצעת מחיר לדרישות שלכם. כדאי לדעת שתהליך עיצוב והפקת הזמנות לאירועים כדאי שיעשה בידי אנשי מקצוע. החל מהעיצוב וההפקה ועד להדפסה עצמה. לכן, בתהליך קצר, יעיל ועם מחיר אטרקטיבי במיוחד, תוכלו להבטיח לעצמכם הזמנה מרשימה וייחודית לכל אירוע.

ארט גרף

בית דפוס ארט גרף

בית דפוס המעניק את כל שירותי הדפוס, גרפיקה ושילוט לכל ארט גרף מתמחה משלב העיצוב ועד המוצר המוגמר, שירות מקצועי ואישי ללקוחות פרטיים ועסקיים. יצירת קשר: טלפון : 072-3251132 טלפון נוסף : 077-3452050 כתובת : הרברט סמואל 11 חדרה שעות פעילות : ימים א' – ה' 17:00 08:00 יום שישי 13:00 08:30