גלויות

גלויות
אם אתם מחפשים דרך פשוטה, אך יעילה שתגרום לכך שיזכרו ויעדיפו אתכם על פני המתחרים, יש לנו פתרון נהדר עבורכם! הפקת גלויות בהזמנה אישית.
עולם מוצרי הפרסום מהווה נישה שיווקית רב- עוצמתית השייכת לעולם הפרינט. גם בעולם הדפוס הדיגיטלי אנחנו לא שוכחים את ערכו של המוצר המוחשי ויודעים להעריך את מה שהוא אינו וירטואלי.
היזכרו בפגישה שבה קיבלתם פולדר מעוצב וממותג ובתוכו חומר שיווקי ממוקד, גרפי ומעוצב על החברה. כעת נסו להיזכר בחוויה שהרגשתם לאחר הפגישה, לעומת פגישות שבהן לא התבצעה שום החלפה רשמית של חומרים, או שזו נעשתה בצורה שאינה מקצועית או אסתטית.
גלויות וחומר שיווקי נוסף מעניקים זהות לבית העסק. משהו שקל להתחבר אליו, לפתח אליו תחושות שונות כמו: אמינות, רצינות, אחריות, מקצועיות ותחושה של בטחון ביכולות של העסק. כשמתחילים מערכת יחסים ממקום כזה, רמת האושר ושביעות הרצון של הלקוח מובטחת. מאחר ומדובר על מוצר אותו מעבירים באופן אישי, בשונה מפליירים לדוגמא, יש להן משקל נוסף בהליך יצירת היחסים עם הלקוח.
יצירת זהות לבית העסק
בין אם אתם מספקים שירותים פיננסיים או שירותי תיקונים, האופן שבו אתם ממתגים את עצמכם יהווה גורם מכריע, לא רק על העסק, אלא על תחושת שביעות רצונו של הלקוח.
תפקידה של גלויה מעוצבת היא למתג את העסק ולאפשר ללקוח או הלקוח הפוטנציאלי להזדהות, לחוש העצמה ולפתח תחושת מחויבות כלפי המותג. מיתוג הוא למעשה יצירת זהות ובדיוק על הצורך הזה עונים מוצרים כמו גלויות, ברושורים ועלונים שמגיעים אלינו כחלק מפרסום ושיווק מוצרים ושירותים שונים.
תפקידן של גלויות
כחלק ממכלול שיווקי, גלויות מעוצבות הן כרטיס הביקור של העסק. הן זוכות לחשיפה וניתנות להעברה מה שמעניק גם חשיפה משנית שאינה מצריכה פעולות נוספות. בנוסף לפרסום שמגולם בהן הן מעניקות ערך מוסף נוסף ומשמעותי.
אם גם אתם רוצים למצב את עצמכם במקום שיבטיח את מעמדכם- גלויות מעוצבות הן אבן דרך משמעותית בכך.
מקסימום תוצאות, מינימום מאמץ
עם השירות הייחודי של דפוס-נט תוכלו לבחור בספק אחד מתוך שלושה שעומדים לרשותכם וליהנות משירותי תכנון, עיצוב גרפי והפקה של גלויות בהתאמה אישית. הבחירה היא שלכם, התהליך עלינו.
במחירים תחרותיים במיוחד, עם תהליך הזמנה נוח וידידותי, ולוחות זמנים מהירים, תוכלו להבטיח את מוצר הפרסום המושלם.

דפוס שרותי גליל בע"מ

דפוס שירותי הגליל

הדפוס הזול בישראל בית דפוס המפיק הדפסות אופסט ברמה גבוהה ובמגוון מוצרים נרחב כמו כן מעניקים שרותים לכל העסקיים גלויות מעטפות כרטיסי ביקור הדפסת מעטפות ועוד… צור קשר : כתובת: איזור תעשיה רחוב יהושוע 2 בניין הבאולינג עפולה טל: 04-6420333 פקס: 04-6421810 אימייל: avirotem18@gmail.com, galils@spotnik.com    

ארט גרף

בית דפוס ארט גרף

בית דפוס המעניק את כל שירותי הדפוס, גרפיקה ושילוט לכל ארט גרף מתמחה משלב העיצוב ועד המוצר המוגמר, שירות מקצועי ואישי ללקוחות פרטיים ועסקיים. יצירת קשר: טלפון : 072-3251132 טלפון נוסף : 077-3452050 כתובת : הרברט סמואל 11 חדרה שעות פעילות : ימים א' – ה' 17:00 08:00 יום שישי 13:00 08:30