בלוג

שירותי הדפסה ב2020 עדיין רלוונטי?

מאז שנות ה90 ועד שנת 2010 שירותי הדפסה היו נפוצים מאד ורלוונטיים כלפי ציבור רחב הן במגזר העסקי והן במגזר הפרטי, אך בעשור האחרון התחום הולך ומצטמצם בעיקר במגזר הפרטי אך גם המגזר העסקי כבר לא רחב ופורה כמו שהיה בעבר.

בכתבה זו נסביר מהן הסיבות להצטמצמות היקף הפעילות האם זו בשורה על סופו הקרב של התחום ואילו שירותים עדיין רלוונטיים בתחום.

שירותי הדפסה 2020

הסיבה העיקרית לירידה בהיקף העבודה של חנויות ההדפסה היא בעיקר בעקבות התפתחות הטכנולוגיה הביתית, היום משרדים ואנשים פרטיים יכולים לרכוש מדפסות גדולות ומשוכללות במחירים זולים יחסית, עלות התחזוקה שלהם קטנה ופיתוחים כגון מדפסות לייזר אפילו מבטיחות ביצועים גבוהים לצד עלות תפעול נמוכה מאד.

אם פעם עסק היה משתמש בשירותי ההדפסה בכדי לחסוך בעלות התפעול הרי שהיום זה כבר עלות זניחה עד אפסית.

פליירים – עוד תחום שהיה חזק מאד בעבר בשירותי הדפוס הוא פליירים לעסקים, שיטת פרסום רחבה שהייתה נהוגה פעם, היום עדיין ניתן לראות פה ושם עסקים שממשיכים בשיטת שיווק זו אבל היא הרבה פחות אפקטיבית וברת מדידה מפרסום ושיווק ברשתות החברתיות או בגוגל.

שירותים שבכל זאת נשארו בחנויות ההדפס:

• הדפסים על חומרי משרד – אם אתם משרד העושה שימוש עוד בכרטיסי ביקור, במכתבים הנשלחים ללקוחות הביתה, ביומנים, מחברות עבודה או כל ציוד כתיבה אחר שנמצא במשרד ואתם רוצים להדפיס עליו את פרטי העסוק והלוגו אז שירותי דפוס עדיין רלוונטיים עבורכם.
• הדפסים להזמנות – הדפסי הזמנות לאירועים הם תחום שעדיין עובד די חזק, על אף השתכללות הטכנולוגיה והאפשרות לשלוח הזמנות דרך הוואטס אפ עדיין הזמנות הן דרך מאד פופולארית והשירות הוא מהמבוקשים שבתחום.

עוד אתרים שיעניינו אותך:

בפנטן – לשמור על עור תינוקך – משחה למניעה ולטיפול בתפרחת חיתולים


הדפסות מיוחדות

חלק משירותי חנויות ההדפס הוא להעניק שירותי הדפסות מיוחדות, התחום מיועד לרוב לבעלי עסקים אך גם לפרטיים בהזמנות גדולות המיועדות לאירועים שונים, מהן הדפסות מיוחדות ועל אילו מוצרים עושים אותם?

הדפסות מיוחדות הן הדפסות שלא ניתנות כחלק מהשירות הרגיל של חנות ההדפסות, לעיתים אלו דרישות מקוריות של הלקוח, מוצרים ייחודיים, דברים שיש להדפיס אותם על חומר הגלם ולאחר מכן רק להרכיב אותו ועוד…

• הדפסות מיוחדות מקוריות לפי דרישת לקוח – יצרנים ומשווקים רבים לעיתים מגיעים עם דרישות הדפסה מאד ייחודיות ומקוריות למוצר ספציפי שלהם, הדפסות אלו לא נמצאות בדרך כלל על מדף השירותים של חנות ההדפס ולכן נחשבות להדפסות מיוחדות.
• הדפסות על מוצרים – הדפסות על מוצרים עבור מוכרים, חנויות, רשתות שיווק, רשתות בתי קפה, רשתות מזון אחרות ואף יבואנים, שירות זה הוא שירות מיוחד המוענק לפי צרכי הלקוח.
• הדפסות על מוצרי גלם – פעמים רבות מבקשים יצרנים לבצע הדפסות על מוצרי גלם שישמשו מאוחר יותר להרכבת מוצר סופי, בשלב זה מקבלת חברת הדפוס את מוצר הגלם עוד לפני שלב ההרכבה שלו כך שההדפס יהיה מושלם צריך המון דיוק, זהו שירות מיוחד ונקרא הדפסה מיוחדת.
• הדפסות מיוחדות לאירועים – לכל בעל אירוע דרישות שונות החורגות מהשבלונות המוכרות בעולם העסקי ועל כך צריך לבצע התאמות של הדפסות מיוחדות לכל הזמנה, מוצר לחלוקה לאורחים וכ"ו.

עוד אתרים שיעניינו אותך:

בפנטן – לשמור על עור תינוקך – משחה למניעה ולטיפול בתפרחת חיתולים

5 מוצרי פרסום שלא ישאירו אף לקוח אדיש

מוצרי פרסום ושיווק הם סוכני מכירות שקטים. הם עושים עבורכם את העבודה, ומשדרים עסק יציב, גדול ומפותח. מוצרי קידום מכירות, כדוגמת עטים, מחברות, כרטיסי ביקור ואפילו מחזיקי מפתחות ניתן לחלק לכל מי שבא במגע עם העסק שלכם – החל מלקוחות ועד למשקיעים וספקים; בסיום של פגישת עסקים ועד לכנסים, תערוכות וירידים.

מבין שפע של מוצרי פרסום וקד"מ הקיימים, ישנם כמה מוצרים שהם בעלי השפעה רחבה ומשמעותית, ומתאימים לרוב סוגי העסקים. אז מה הם חמשת מוצרי הפרסום שאתם חייבים בעסק שלכם?

כרטיסי ביקור

כרטיסי ביקור של העסק שלכם הם הבסיס בכל מה שקשור לפרסום ושיווק של העסק בדרך יעילה ושקטה. הם משדרים רצינות ויוקרה מצד אחד, ומצד שני – עוברים מיד ליד ובכך עובדים עבורכם שעות נוספות. תוכלו להשתמש בכרטיסי ביקור בבית העסק שלכם וכן לחלק אותם בכנסים, ירידים ופגישות עסקיות.

רול אפ

אם חיפשתם אחר מוצר פרסום מרשים, גדול ומלא בסטייל – רול אפ יעשה עבורכם את העבודה. הרול-אפ הוא למעשה כרזת פרסום המוצבת על סטנד ייחודי, אותו ניתן למקם בכל מקום שתרצו: בכניסה לבית העסק, בתערוכות וירידים, בנקודות מכירה ועוד. ניתן לכתוב בו אודות מבצעים ושירותים חדשים ואפילו לאחל ללקוחות ולכל באי העסק איחולי חג שמח.

ברושור

ברושורים הם מוצרי שיווק חזקים ויוקרתיים מאוד. הם מודפסים בגדלים שונים של A4 ואפילו A3 והנייר מגיע מקופל בהתאם לצרכי העיצוב והתהליך אותו אמור לעבור הקורא. בניגוד לפלאיירים, הברושורים מכילים בתוכם מידע נרחב יותר, ומיודעים לעסקים אשר רוצים להעביר ללקוחותיהם כמעט את כל התורה כולה. למשל: אודות החברה, מחירונים, רשימת שירותים ארוכה, מפרט טכני של מוצרים ואפילו שילוב של תמונות, או בקיצור – ברושור מתאים לעסק שמחפש דובר שיספר את הסיפור שלו.

פלייר

פלייר הוא מוצר פרסומי פופולרי וותיק. הוא מספק מידע נרחב אודות שירותי החברה, והעלות שלו זולה יחסית. חשוב לכלול בפלאייר לוגו, סלוגן, פירוט שירותים ודרכי התקשורת. מכיוון שפלאיירים נחשבים לאמצעי פרסום נפוץ מאוד, כדי להשקיע בעיצוב יוצא דופן שתופס את העין, ולהשתמש בטקסט איכותי ומושך.

עטים

עטים ממותגים לעסק הם פריט בעל השפעה פרסומית רבה, בכך שהם שימושיים מאוד וחושפים את העסק למגוון רחב של אנשים. את העטים אפשר להעניק במתנה ללקוחות, לקולגות, לספקים ולכל מי שבא במגע עם העסק ובעל פוטנציאל, וכן במהלך כנסים וירידים בהם העסק לוקח חלק. אחד היתרונות בעטים ממותגים הוא הגיוון באפשרויות העיצוב – החל מעטים יוקרתיים המתאימים לקהל יעד ספציפי ועד לעטים פשוטים בעיצוב נקי.

מוצרי פרסום וקד"מ – עובדים בשבילכם שעות נוספות

מוצרי פרסום וכן מוצרי קידום מכירות כדוגמת כרטיסי ביקור, ברושור, פלייר, רול אפ ועטים ממותגים הם הסוכנים השקטים שלכם, וביחד עם השיווק הנפלא שהם עושים – הם תמיד נותנים רושם טוב על בית העסק. רוצים להגדיל את הנפח שלכם בשוק? אל תוותרו על מוצרי פרסום ושיווק!

מרחבי הרשת:
יורם קראוס: כך טיפוס הרים הפך אותי למנהל טוב יותר
יורם קראוס – באתר דה מרקר

מדריך לעיצוב תערוכה מנצחת

שנת 2020 מביאה איתה טרנדים רבים, וגם ממשיכה טרנדים שתפסו חזק בשנים הקודמות. בתור בעל עסק חשוב מאוד שתכיר את העולם המופלא של תערוכות וכנסים, כי בהחלט מדובר בטרנד לוהט מהשנים האחרונות שהוא כאן כדי להשאר. המשמעות העסקית של הצגה בתערוכות היא רבה, והחשיפה שבאה לצידה היא רבה עוד יותר. אין היום מקומות יותר טובים לבעלי עסק להכרת התחום, ליצירת קשרים ולחשיפה רחבה של המותג שלהם מאשר כנסים  ותערוכות. כמו בכל נושא, גם כאן כדי למנף את הכוח של התערוכות צריך לדעת איך לעשות את זה נכון.

בשביל שתדע איך להשתמש בכלים של עיצוב תערוכות ולרתום אותם לטובתך ולמען המותג שלך, אספנו עבורך כמה טיפים מנצחים שיעזרו לך להפוך למיני-מומחה בעיצוב תערוכות ולעצב ביתנים מושלמים לעסק בכנסים ובתערוכות בהם תיקח חלק בעתיד.

מה המטרה?

בתחום של עיצוב תערוכות, השאלה הראשונה שחשוב לשאול היא מטרת העל של הדוכן. ברגע שאתה יודע לאן אתה רוצה ללכת, הדרך להתחיל להתקדם לשם היא יותר קלה. כחלק מהגדרת המטרה חשוב להגדיר גם את קהל היעד של הדוכן. ברגע שמוגדר קהל יעד זה הזמן לחקור עליו, להבין את העולם שלו, לסמן מתחרים שפונים לאותו קהל יעד, ולחשוב מה מבדל את המותג שלך מהם, ומה יש למותג שלך להציע לקהל היעד שחסר אצל המתחרים שלך.

עיצוב וחומרים טובים

השלב השני אחרי הגדרת קהל המטרה, בתחום של עיצוב תערוכות, הוא בחירת חומרי הפרסום הנכונים, שיעבירו את המסרים שלך לקהל המטרה בצורה הטובה ביותר. נסה לחשוב מה מאפיין את המותג שלך- צבע בולט, שימוש בחומרים מסוימים (למשל- חומרים מתכלים) ואז תוכל להשתמש בתשובות שלך כבסיס לבחירת חומרי הגלם המתאימים לעיצוב התערוכה. תתפרע ולך עם הדימיון, תחשוב על המותגים הגדולים- האדום של קוקה קולה, הצבעוניות של גוגל, והירוק של סטארבקס. ברגע שיהיה לך מושג מה מאפיין את המותג שלך, תוכל לפתח את הרעיונות ולדאוג לתערוכה שכולה תשקף את המותג שלך, את ערכיו, גווניו והחומרים שמתאימים לו.

זאת לא בושה להתייעץ

להפך.במיוחד אם אתה חדש בעולם הזה של עיצוב תערוכות, יכול להיות ששווה לעבוד בפעם הראשונה עם מומחה בתחום של עיצוב תערוכות, ובכך תוך כדי עבודה ללמוד ממנו את סודות המקצוע. ישנם מומחים רבים בעלי ידע וניסיון שילוו אותך בכל אחד מהשלבים ויעזרו לך לחלץ תשובות ולעבוד לפיהן תוך כדי הבלטת החוזקות של המותג, הצנעת החולשות שלו ופנייה ישירה ואפקטיבית לקהל היעד שהגדרת.

מקוריות זו לא מילה גסה

כמו בכל דבר בחיים ובעסקים, הרבה פעמים מקוריות היא זו שלוקחת ומחליפה גם שנים של ידע וניסיון. אל תחשוש לשלב את הטאץ' האישי שלך, להפליג בדמיונות ולבטא את המותג שלך בדיוק כמו שהוא, בצורה שונה ומיוחדת.

בהצלחה!

עיצובים גרפיים לעסקים שרוצים הדפסת כרטיסי ביקור ושלטים או פליירים

בעולם שכולו דיגיטל, אתרי אינטרנט, מנועי חיפוש, רשתות חברתיות ווטצ‘אפ, עולם שבו מרבית המידע עובר בצורה דיגיטלית או לחלופין מודפס באופן דיגיטלי, כל עסק, חברה או ארגון חייב להיעזר בשירות הנקרא עיצוב גרפי לעסקים. עיצוב גרפי לעסקים כולל בתוכו מגוון רחב של שירותים כמו הדפסת של כרטיסי ביקור, עיצוב והדפסה של פליירים, עיצוב של ניוזלטרים ממוחשבים, שלטים או כל אמצעי אחר המסייע לנו בתהליך המיתוג, השיווק והפרסום של העסק. היום ניתן להנות מחבילות מיתוג לעסקים ולשלב בין עיצוב גרפי באינטרנט לעיצוב גרפי מודפס.

איך בוחרים מעצב או מעצבת גרפיים?

ובכן, מאוד חשוב להתחבר למעצב או המעצבת ולראות שהוא או היא משדרים על אותו הגל שלכם. לפעמים, המעצב או המעצבת מסייעים לנו לבנות את המיתוג של העסק ממש מאפשר ואז חשוב לבחור במישהו מקצועי שיודע להגדיר ביחד איתנו את הערכים והמטרות של העסק, את קהלי היעד, כזה שיבנה ביחד איתנו תכנית אסטרטגית שיווקית למיתוג העסק שאחר כך בשלב מאוחר יותר תבוא לידי ביטוי דרך מגוון של פתרונות פרסום ושיווק.

לעומת זאת, אם יש לכם כבר תבנית מיתוג, תוכלו לבחור מעצב או מעצבת אשר יעצבו לכם את כרטיס הביקור, השלט או הפלייר בהתאם למגוון קריטריונים, כמו שבוחרים כל בעל מקצוע אחר: ניסיון, שם ומוניטין, שקיפות, זמינות, יעילות בעבודה וכמובן מחיר. ניתן לבחור בחברה

מקצועית המתמחה בעיצוב גרפי, זאת במידה ואתם חברה גדולה או ללכת על מעצב או מעצבת פרילנסרים, זאת אם אתם עסק קטן או בינוני הנמצאים בתחילת הדרך.

עוד משהו שיעניין אותך:

שי פניני – משרד עורכי דין

לשכת עורכי הדין – אתר האינטרנט של הלשכה

עו"ד שי פניני – משרד עורכי דין בחיפה

שי פניני באתר עו"ד ציון אמיר

הדפסת שלטים לעסק החדש

דמיינו את עצמכם מגיעים לחנות חדשה עליה קיבלתם המלצה מחברה קרובה. אתם ניגשים לחנות ומחפשים את השלט שלה כדי לזהות אותה. בסוף אתם מצליחים לראות בקושי שכתוב בכתב קטן ממש בלתי קריא את שם החנות מעל הדלת. ובכן, בעידן שלנו, חנות שכזו תתפס ללא מקצועית כי הרי לשלט כמה תפיקידים חשובים ומהותיים. כמעט כל עסק ואין זה משנה אם מדובר בעסק חדש או ותיק, קטן או גדול זקוק לשלט.

תפקיד השלט הוא לאפשר ללקוחות לזהות את בית העסק קודם כל. הרי אם הייתם מגיעים ורואים מרחוק את שם החנות, היה לכם הרבה יותר קל לזהות אותו ולהגיע אליה ישר בנוסף, דרך השלט אנו אמורים להבין מה יש בחנות, כלומר מה היא מוכתר או אילו שירותים העסק מציע.

תפקיד נוסף ולא פחות חשוב שבא לשרת את הבעלים של העסק קשור לתהליך מיתוג ושיווק העסק. לשלט של העסק יש השפעה אדירה על אחוז המכירות, על שיקוף הערכים של העסק בפני הלקוחות ולכן חשוב להתייחס לתהליך בכובד ראש.

קייים מגוון של אפשרויות ופתרונות שילוט לעסקים כמו למשל שלטי פנים, שלטי חוץ, שלטים עם אותיות רגילות או שלטים עם אותיות תלת מימד, שלטים בדפוס דיגיטלי, שלטים מוארים ועוד.

כדאי לבחור בחברה מקצועית אשר תדע לסייע לכם בתהליך העיצוב ובחירת השלט הן מבחינת הגודל שלו, מבחינת הצבעים, סוג השלט המתאים לעסק שלכם וגם מבחינה שיווקית ועסקית. כדאי לבחור חברה מנוסה המתמחה בהדפסה ועיצוב של שלטים לעסקים.

הדפסת הזמנות מכל הסוגים

ובכן, למרות שלרבים מאיתנו יש חוש יצירתיות וכישרון מפותחים במיוחד, עדיין, רובנו מעדיפים להדפיס הזמנות, מאשר לייצר אותן ביד, אחת אחת. יחד עם זאת, הטכנולוגיה של היום מאפשרת לנו להדפיס הזמנות מכל מיני סוגים כאשר ההבדל לרוב יבוא לידי ביטוי בסוג הנייר. יש נייר כרומו שנראה ממש כמו גלויה עם מעט ברק, יש נייר שמדמה בריסטול, נייר פנינה מנצנץ שמתאים לאירועים כמו בר מצווה או חתונה, נייר מחוספס, נייר ממוחזר כאשר הסגנונות והעיצובים הם בלתי סופיים.

טיפים להדפסת הזמנות לאירוע

  1. שימו לב לפונט – לפונט שאתם בוחרים יש משמעות רבה בעיצוב ההזמנה. מצד אחד מומלץ לבחור בפונט ברור ונוח לקריאה, שכן הרבה פעמים אנחנו מזמינים גם אנשים מבוגרים ובנוסף אנחנו רוצים שיהיה מספיק מקום להכניס את כל המידע בתוך ריבוע אחד קטן.
  2. שימו לב לפרטים על ההזמנה – יש כל מיני דרכים להזמין את האורחים לאירוע שלנו אבל חשוב שהפרטים החשובים כמו התאריך, השעה, מקום ההגעה, איפה מחנים יהיו ברורים ומדויקים. שוב, יש הרבה פעמים אנשים שלא מבינים עד הסוף שירים או רעיונות יצירתיים ולכן החלק הזה חשוב להיות ברור וקונקרטי.
  3. בחרו בצבעים קלאסיים – יהיה לכם מספיק מקום להשתולל ולהשתגע באירוע עצמו. עדיף שההזמנה תהיה מעוצבת בגוונים קלאסיים כמו שחור, לבן, שמנת, אפור וכחול.

איך בוחרים חברה להדפסת הזמנות?

ובכן, כדאי לבחור חברה מקצועית המתמחה בהדפסת הזמנות מכל הסוגים. לפני שאתם בוחרים מי ידפיס, וודאו שאכן לחברה יש את הדף הרצוי וכי היא מסוגלת לעמוד בלוח הזמנים מצד אחד ובכמויות מצד שני. השוו מחירים בין כמה חברות והגיעו להחלטה הכי נכונה.

עוד משהו שיעניין אותך:

שי פניני – משרד עורכי דין

לשכת עורכי הדין – אתר האינטרנט של הלשכה

עו"ד שי פניני – משרד עורכי דין בחיפה

שי פניני באתר עו"ד ציון אמיר

איך לעצב את כרטיס הביקור שלכם?

כרטיס הביקור הוא הפנים של העסק ומשמש אותנו במגון של מצבים. הרי תמיד טוב שיש כרטיס ביקור בכיס וככה אם אנחנו פוגשים אנשים בארץ או כאלה הרלוונטיים גם ליצירת קשרים עסקיים בחו“ל, אנו יוכלים פשוט לשלוף את הכרטיס שלנו ולתת אותו לאותם אנשים או לחלופין לאנשים אחרים שיעבירו לאנשים שיכולים להביע עניין בשירותים או במוצרים שלנו. לכן, יש חשיבות גבוהה לאיך שהכרטיס נראה, למידע שנבחר לשים בו, לגודל הפונט וכמובן לעיצוב. הרבה פעמים נשאלת השאלה איך כדאי לעצב את כרטיס הביקור של העסק שלנו. אז הנה כמה טיפים שיעזרו לכם.

טיפ מספר 1 – מיתוג

ממש כמו שאתם משקיעים במיתוג של אתר האינטרנט, פלייר, עמוד פייסבוק או כל דבר אחר שיווקי שקשור לעסק שלכם, כך גם שווה לקחת את אותו מיתוג ולהציג אותו על פני כרטיס הביקור. למיתוג יש כוח וברגע שהכרטיס שלכם ממותג בהתאם לערכים ולמטרות של העסק, זה עושה עבודה מעולה.

טיפ מספר 2- פחות זה הרבה יותר

כרטיס ביקור הוא ממש לא המקום להעמיס מידע. בשביל זה יש לנו מגוון של אמצעי שיווק ופרסום אחרים. בכרטיס הביקור, כל מה שאתם צריכים לפרט הוא שם העסק, הלוגו שלו, התפקיד שלכם ופרטים ליצירת קשר כמו מייל, טלפון, עמוד פיסבוק וכדומה.

טיפ מספר 3 – אל תדפיסו כמות גדולה מדי

אנו חיים בעידן שבו עסקים משתנים אחת לתקופה. לכן, מומלץ להדפיס בכל פעם כמות קטנה יחסית כדי שאם תצטרכו לבצע שינוי בכרטיס, זה לא יעלה לכם כסף רב.

בכל מקרה, מומלץ לעצב את כרטיס הביקור בהתאם להנחיות של מעצבת גרפית המתמחה בשיווק עסקים.

עוד משהו שיעניין אותך:

שי פניני – משרד עורכי דין

לשכת עורכי הדין – אתר האינטרנט של הלשכה

עו"ד שי פניני – משרד עורכי דין בחיפה

שי פניני באתר עו"ד ציון אמיר

איך לעצב את הפלייר לעסק שלכם

למרות שאנחנו נמצאים בעידן דיגיטלי שבו מרבית המסרים עוברים במייל באמצעות ניוזלטרים, בפייסבוק דרך פוסטים, ביוטיוב באמצעות סרטונים ודרך אתר האינטרנט שלנו, עדיין יש עסקים שממשיכים להיעזר בטכנולוגיה המודפסת ומדי פעם זקוקים לשירות הדפסת פליירים. הנה כמה טיפים שיעזרו לכם לעצב את הפלייר לעסק שלכם.

טיפ מספר 1- מהי מטרת הפלייר?

יש כל מיני סוגים של פליירים: פליירים שהמטרה שלהם לספר ללקוחות על העסק שלכם, כאלה אשר מפוזרים בשכונות ובערים השונות, כאלה ששמים בתיבות דואר או ליד הדלת ואז חשוב מאוד חהציג את העסק שלנו בצורה ממוקדת כדי שיכירו אותנו ולתפוס את העין של הלקוח עם איזה מבצע חד פעמי למצטרפים חדשים או משהו בסגנון. במידה והפלייר נועד למטרה אחרת כמו למשל להזמין את הלקוחות שלכם לאירוע כלשהו, חשוב להתייחס לעיצוב ולפרטים שיופיעו בתוך הפלייר.

טיפ מספר 2- מיתוג

פלייר הוא דרך נפלאה להציג את המיתוג של העסק שלכם בצורה טובה ופרסומית. דרך הפלייר תוכלו להציג את  הערכים של העסק ולגרום לאנשים להבין מה עומד מאחורי השירותים והמוצרים שאתם מציעים. למיתוג יש השפעה אדירה על הלקוחות והצרכנים של היום לכן חשבו על דרך יצירתית שדרכה תוכלו להגיע לקהלי היעד שלכם בצורה הכי ממוקדת ולהתעלות על פני המתחרים שלכם.

טיפ מספר 3- פרטים ליצירת קשר

שימו דגש על הפרטים וודאו שהם ברורים. הוסיפו בפלייר את כל הדרכים שדרכן ניתן ליצור אתכם קשר בין אם זה טלפון, מייל, רשתות חברתיות או אפילו הגעה ישירות למשרדים שלכם.

מרחבי הרשת:
יורם קראוס – סיפור מסע טיפוס הרים אל המטרהורן – ההר המסוכן באירופה.

מוצרי קד"מ לעובדים

מוצרים ממותגים

תחושת שייכות והערכה הן שתיים מהתחושות החשובות לנו ביותר כבני אדם. אנחנו רוצים להרגיש שייכים לקבוצה ושמעריכים אותנו ואת העבודה שלנו. מתנות קד"מ הן כלי מצוין לשדר את הדברים הללו לעובדים

בכל תפקיד שבו נהיה, בין אם אנחנו חדשים בארגון או בחברה, ובין אם אנחנו ותיקים, אנחנו רוצים להרגיש שייכים ומוערכים בקרב חברינו.

הערכה אפשר לשדר במספר דרכים, שכוללות כמובן דבר ראשון וקודם כל העלאה במשכורת, אבל גם שי אישי או מתנה יעשו טוב. אפשרות נוספת היא מוצרי קד"מ למרות שלרוב הם משמשים קודם כל לקידומם מכירות בקרב לקוחות.

הצטרפות לארגון

עם הגעתו של עובד חדש לחברה, אפשר לצייד אותו במגוון קטן של מוצרים שיעניקו לו תחושת שייכות לארגון אליו הצטרף.

סט של כלי כתיבה מגניבים, ממותגים, עם לוגו החברה, עט או שניים שהעובד החדש יכול אפילו לחלק לחברים או לבני משפחה; אלה הן מתנות פונקציונאליות, שכל עובד צריך, בסופו של דבר. מעבר לזה, גם מתנה כמו קוביית קסם עם מסרים, מהסוג שמחלקים בכנסים או האירועי קידום מכירות, יכולה לעבוד כאן יפה.

אפשר להעניק גם שי שבו העובד יוכל להשתמש במסגרת התפקיד החדש שלו: אם מדובר למשל בעובד שירבה בנסיעות לחו"ל, ציידו אותו בתיק נסיעות או תיק כלי רחצה ממותג.

הצטיינות

עובדים מצטיינים הם נכס לחברה. תיק פעילות או צמיד פעילות ספורטיבי יכולים לשדר "קדימה" ולהוות תמריץ לעובד שמרגיש שהוא "על הגל" ומרגיש גאווה בהישגים שלו. מתנות ספורטיביות – בעיקר בחברות צעירות, אבל לא רק – הן מתנות מצוינות גם באירועי תחרות ופעילויות חברה שונות.

ואם כבר מדברים על תחרויות, גם עבור השתתפות יש מתנות, כמובן, ואלה כוללות חפיסות שוקולד ממותגות, אביזרי USB שונים, תגיות למזוודות ועוד פריטים שהם קטנים, אבל משדרים תשומת לב ו'חלק מהעניין'.

פרישה

זוכרים את הימים שהיו מחלקים שעוני יד לעובדים, שפרשו מהחברה? שעון יד טוב הוא עדיין נכס, אבל היום אנחנו מרגישים צעירים הרבה יותר כאשר אנחנו פורשים או יוצאים לגמלאות.

חפשו מתנות שמשדרות התחלה חדשה ודברים שיש בהם דינאמיות. את צמיד הספורט כבר הזכרנו, אבל לא חסרים מוצרים אחרים לפנאי ופאן אקטיבי, כמו מוצרי מחנאות ותיקי outdoor שונים, פנסים אישיים ובקבוקים תרמיים, ועוד ועוד.

עונה וחגים

ראש השנה ופסח הם חגים עיקריים בישראל, ובהם נהוג לחלק מתנות לעובדים. תווי שי הם חלק אחד של העניין (לא בהכרח מבורך, בגלל שיקולי מס, אגב), אבל יש אינספור מתנות עונתיות: פסח הוא חג של יין, למשל, ולכן סט כוסות יין ממותגות או סט ליין שכולל פותחן יפה או דקנטר, הם מתנות טובות.

לסיום, אל תשכחו ימי הולדת ומתנות אישיות: אלה יכולות לכלול גם מתנות לבית, כמו כלי מטבח או אביזרים 'משפחתיים' אחרים. סוף סוף, הלוא מקום העבודה שלכם הוא כמו בית שני.

מרחבי הרשת:
יורם קראוס – סיפור מסע טיפוס הרים אל המטרהורן – ההר המסוכן באירופה.