Category Archives: בלוג

עיצובים גרפיים לעסקים שרוצים הדפסת כרטיסי ביקור ושלטים או פליירים

בעולם שכולו דיגיטל, אתרי אינטרנט, מנועי חיפוש, רשתות חברתיות ווטצ‘אפ, עולם שבו מרבית המידע עובר בצורה דיגיטלית או לחלופין מודפס באופן דיגיטלי, כל עסק, חברה או ארגון חייב להיעזר בשירות הנקרא עיצוב גרפי לעסקים. עיצוב גרפי לעסקים כולל בתוכו מגוון רחב של שירותים כמו הדפסת של כרטיסי ביקור, עיצוב והדפסה של פליירים, עיצוב של ניוזלטרים ממוחשבים, שלטים או כל אמצעי אחר המסייע לנו בתהליך המיתוג, השיווק והפרסום של העסק. היום ניתן להנות מחבילות מיתוג לעסקים ולשלב בין עיצוב גרפי באינטרנט לעיצוב גרפי מודפס.

איך בוחרים מעצב או מעצבת גרפיים?

ובכן, מאוד חשוב להתחבר למעצב או המעצבת ולראות שהוא או היא משדרים על אותו הגל שלכם. לפעמים, המעצב או המעצבת מסייעים לנו לבנות את המיתוג של העסק ממש מאפשר ואז חשוב לבחור במישהו מקצועי שיודע להגדיר ביחד איתנו את הערכים והמטרות של העסק, את קהלי היעד, כזה שיבנה ביחד איתנו תכנית אסטרטגית שיווקית למיתוג העסק שאחר כך בשלב מאוחר יותר תבוא לידי ביטוי דרך מגוון של פתרונות פרסום ושיווק.

לעומת זאת, אם יש לכם כבר תבנית מיתוג, תוכלו לבחור מעצב או מעצבת אשר יעצבו לכם את כרטיס הביקור, השלט או הפלייר בהתאם למגוון קריטריונים, כמו שבוחרים כל בעל מקצוע אחר: ניסיון, שם ומוניטין, שקיפות, זמינות, יעילות בעבודה וכמובן מחיר. ניתן לבחור בחברה

מקצועית המתמחה בעיצוב גרפי, זאת במידה ואתם חברה גדולה או ללכת על מעצב או מעצבת פרילנסרים, זאת אם אתם עסק קטן או בינוני הנמצאים בתחילת הדרך.

הדפסת שלטים לעסק החדש

דמיינו את עצמכם מגיעים לחנות חדשה עליה קיבלתם המלצה מחברה קרובה. אתם ניגשים לחנות ומחפשים את השלט שלה כדי לזהות אותה. בסוף אתם מצליחים לראות בקושי שכתוב בכתב קטן ממש בלתי קריא את שם החנות מעל הדלת. ובכן, בעידן שלנו, חנות שכזו תתפס ללא מקצועית כי הרי לשלט כמה תפיקידים חשובים ומהותיים. כמעט כל עסק ואין זה משנה אם מדובר בעסק חדש או ותיק, קטן או גדול זקוק לשלט.

תפקיד השלט הוא לאפשר ללקוחות לזהות את בית העסק קודם כל. הרי אם הייתם מגיעים ורואים מרחוק את שם החנות, היה לכם הרבה יותר קל לזהות אותו ולהגיע אליה ישר בנוסף, דרך השלט אנו אמורים להבין מה יש בחנות, כלומר מה היא מוכתר או אילו שירותים העסק מציע.

תפקיד נוסף ולא פחות חשוב שבא לשרת את הבעלים של העסק קשור לתהליך מיתוג ושיווק העסק. לשלט של העסק יש השפעה אדירה על אחוז המכירות, על שיקוף הערכים של העסק בפני הלקוחות ולכן חשוב להתייחס לתהליך בכובד ראש.

קייים מגוון של אפשרויות ופתרונות שילוט לעסקים כמו למשל שלטי פנים, שלטי חוץ, שלטים עם אותיות רגילות או שלטים עם אותיות תלת מימד, שלטים בדפוס דיגיטלי, שלטים מוארים ועוד.

כדאי לבחור בחברה מקצועית אשר תדע לסייע לכם בתהליך העיצוב ובחירת השלט הן מבחינת הגודל שלו, מבחינת הצבעים, סוג השלט המתאים לעסק שלכם וגם מבחינה שיווקית ועסקית. כדאי לבחור חברה מנוסה המתמחה בהדפסה ועיצוב של שלטים לעסקים.

הדפסת הזמנות מכל הסוגים

ובכן, למרות שלרבים מאיתנו יש חוש יצירתיות וכישרון מפותחים במיוחד, עדיין, רובנו מעדיפים להדפיס הזמנות, מאשר לייצר אותן ביד, אחת אחת. יחד עם זאת, הטכנולוגיה של היום מאפשרת לנו להדפיס הזמנות מכל מיני סוגים כאשר ההבדל לרוב יבוא לידי ביטוי בסוג הנייר. יש נייר כרומו שנראה ממש כמו גלויה עם מעט ברק, יש נייר שמדמה בריסטול, נייר פנינה מנצנץ שמתאים לאירועים כמו בר מצווה או חתונה, נייר מחוספס, נייר ממוחזר כאשר הסגנונות והעיצובים הם בלתי סופיים.

טיפים להדפסת הזמנות לאירוע

  1. שימו לב לפונט – לפונט שאתם בוחרים יש משמעות רבה בעיצוב ההזמנה. מצד אחד מומלץ לבחור בפונט ברור ונוח לקריאה, שכן הרבה פעמים אנחנו מזמינים גם אנשים מבוגרים ובנוסף אנחנו רוצים שיהיה מספיק מקום להכניס את כל המידע בתוך ריבוע אחד קטן.
  2. שימו לב לפרטים על ההזמנה – יש כל מיני דרכים להזמין את האורחים לאירוע שלנו אבל חשוב שהפרטים החשובים כמו התאריך, השעה, מקום ההגעה, איפה מחנים יהיו ברורים ומדויקים. שוב, יש הרבה פעמים אנשים שלא מבינים עד הסוף שירים או רעיונות יצירתיים ולכן החלק הזה חשוב להיות ברור וקונקרטי.
  3. בחרו בצבעים קלאסיים – יהיה לכם מספיק מקום להשתולל ולהשתגע באירוע עצמו. עדיף שההזמנה תהיה מעוצבת בגוונים קלאסיים כמו שחור, לבן, שמנת, אפור וכחול.

איך בוחרים חברה להדפסת הזמנות?

ובכן, כדאי לבחור חברה מקצועית המתמחה בהדפסת הזמנות מכל הסוגים. לפני שאתם בוחרים מי ידפיס, וודאו שאכן לחברה יש את הדף הרצוי וכי היא מסוגלת לעמוד בלוח הזמנים מצד אחד ובכמויות מצד שני. השוו מחירים בין כמה חברות והגיעו להחלטה הכי נכונה.

איך לעצב את כרטיס הביקור שלכם?

כרטיס הביקור הוא הפנים של העסק ומשמש אותנו במגון של מצבים. הרי תמיד טוב שיש כרטיס ביקור בכיס וככה אם אנחנו פוגשים אנשים בארץ או כאלה הרלוונטיים גם ליצירת קשרים עסקיים בחו“ל, אנו יוכלים פשוט לשלוף את הכרטיס שלנו ולתת אותו לאותם אנשים או לחלופין לאנשים אחרים שיעבירו לאנשים שיכולים להביע עניין בשירותים או במוצרים שלנו. לכן, יש חשיבות גבוהה לאיך שהכרטיס נראה, למידע שנבחר לשים בו, לגודל הפונט וכמובן לעיצוב. הרבה פעמים נשאלת השאלה איך כדאי לעצב את כרטיס הביקור של העסק שלנו. אז הנה כמה טיפים שיעזרו לכם.

טיפ מספר 1 – מיתוג

ממש כמו שאתם משקיעים במיתוג של אתר האינטרנט, פלייר, עמוד פייסבוק או כל דבר אחר שיווקי שקשור לעסק שלכם, כך גם שווה לקחת את אותו מיתוג ולהציג אותו על פני כרטיס הביקור. למיתוג יש כוח וברגע שהכרטיס שלכם ממותג בהתאם לערכים ולמטרות של העסק, זה עושה עבודה מעולה.

טיפ מספר 2- פחות זה הרבה יותר

כרטיס ביקור הוא ממש לא המקום להעמיס מידע. בשביל זה יש לנו מגוון של אמצעי שיווק ופרסום אחרים. בכרטיס הביקור, כל מה שאתם צריכים לפרט הוא שם העסק, הלוגו שלו, התפקיד שלכם ופרטים ליצירת קשר כמו מייל, טלפון, עמוד פיסבוק וכדומה.

טיפ מספר 3 – אל תדפיסו כמות גדולה מדי

אנו חיים בעידן שבו עסקים משתנים אחת לתקופה. לכן, מומלץ להדפיס בכל פעם כמות קטנה יחסית כדי שאם תצטרכו לבצע שינוי בכרטיס, זה לא יעלה לכם כסף רב.

בכל מקרה, מומלץ לעצב את כרטיס הביקור בהתאם להנחיות של מעצבת גרפית המתמחה בשיווק עסקים.

איך לעצב את הפלייר לעסק שלכם

למרות שאנחנו נמצאים בעידן דיגיטלי שבו מרבית המסרים עוברים במייל באמצעות ניוזלטרים, בפייסבוק דרך פוסטים, ביוטיוב באמצעות סרטונים ודרך אתר האינטרנט שלנו, עדיין יש עסקים שממשיכים להיעזר בטכנולוגיה המודפסת ומדי פעם זקוקים לשירות הדפסת פליירים. הנה כמה טיפים שיעזרו לכם לעצב את הפלייר לעסק שלכם.

טיפ מספר 1- מהי מטרת הפלייר?

יש כל מיני סוגים של פליירים: פליירים שהמטרה שלהם לספר ללקוחות על העסק שלכם, כאלה אשר מפוזרים בשכונות ובערים השונות, כאלה ששמים בתיבות דואר או ליד הדלת ואז חשוב מאוד חהציג את העסק שלנו בצורה ממוקדת כדי שיכירו אותנו ולתפוס את העין של הלקוח עם איזה מבצע חד פעמי למצטרפים חדשים או משהו בסגנון. במידה והפלייר נועד למטרה אחרת כמו למשל להזמין את הלקוחות שלכם לאירוע כלשהו, חשוב להתייחס לעיצוב ולפרטים שיופיעו בתוך הפלייר.

טיפ מספר 2- מיתוג

פלייר הוא דרך נפלאה להציג את המיתוג של העסק שלכם בצורה טובה ופרסומית. דרך הפלייר תוכלו להציג את  הערכים של העסק ולגרום לאנשים להבין מה עומד מאחורי השירותים והמוצרים שאתם מציעים. למיתוג יש השפעה אדירה על הלקוחות והצרכנים של היום לכן חשבו על דרך יצירתית שדרכה תוכלו להגיע לקהלי היעד שלכם בצורה הכי ממוקדת ולהתעלות על פני המתחרים שלכם.

טיפ מספר 3- פרטים ליצירת קשר

שימו דגש על הפרטים וודאו שהם ברורים. הוסיפו בפלייר את כל הדרכים שדרכן ניתן ליצור אתכם קשר בין אם זה טלפון, מייל, רשתות חברתיות או אפילו הגעה ישירות למשרדים שלכם.

מוצרי קד"מ לעובדים

מוצרים ממותגים

תחושת שייכות והערכה הן שתיים מהתחושות החשובות לנו ביותר כבני אדם. אנחנו רוצים להרגיש שייכים לקבוצה ושמעריכים אותנו ואת העבודה שלנו. מתנות קד"מ הן כלי מצוין לשדר את הדברים הללו לעובדים

בכל תפקיד שבו נהיה, בין אם אנחנו חדשים בארגון או בחברה, ובין אם אנחנו ותיקים, אנחנו רוצים להרגיש שייכים ומוערכים בקרב חברינו.

הערכה אפשר לשדר במספר דרכים, שכוללות כמובן דבר ראשון וקודם כל העלאה במשכורת, אבל גם שי אישי או מתנה יעשו טוב. אפשרות נוספת היא מוצרי קד"מ למרות שלרוב הם משמשים קודם כל לקידומם מכירות בקרב לקוחות.

הצטרפות לארגון

עם הגעתו של עובד חדש לחברה, אפשר לצייד אותו במגוון קטן של מוצרים שיעניקו לו תחושת שייכות לארגון אליו הצטרף.

סט של כלי כתיבה מגניבים, ממותגים, עם לוגו החברה, עט או שניים שהעובד החדש יכול אפילו לחלק לחברים או לבני משפחה; אלה הן מתנות פונקציונאליות, שכל עובד צריך, בסופו של דבר. מעבר לזה, גם מתנה כמו קוביית קסם עם מסרים, מהסוג שמחלקים בכנסים או האירועי קידום מכירות, יכולה לעבוד כאן יפה.

אפשר להעניק גם שי שבו העובד יוכל להשתמש במסגרת התפקיד החדש שלו: אם מדובר למשל בעובד שירבה בנסיעות לחו"ל, ציידו אותו בתיק נסיעות או תיק כלי רחצה ממותג.

הצטיינות

עובדים מצטיינים הם נכס לחברה. תיק פעילות או צמיד פעילות ספורטיבי יכולים לשדר "קדימה" ולהוות תמריץ לעובד שמרגיש שהוא "על הגל" ומרגיש גאווה בהישגים שלו. מתנות ספורטיביות – בעיקר בחברות צעירות, אבל לא רק – הן מתנות מצוינות גם באירועי תחרות ופעילויות חברה שונות.

ואם כבר מדברים על תחרויות, גם עבור השתתפות יש מתנות, כמובן, ואלה כוללות חפיסות שוקולד ממותגות, אביזרי USB שונים, תגיות למזוודות ועוד פריטים שהם קטנים, אבל משדרים תשומת לב ו'חלק מהעניין'.

פרישה

זוכרים את הימים שהיו מחלקים שעוני יד לעובדים, שפרשו מהחברה? שעון יד טוב הוא עדיין נכס, אבל היום אנחנו מרגישים צעירים הרבה יותר כאשר אנחנו פורשים או יוצאים לגמלאות.

חפשו מתנות שמשדרות התחלה חדשה ודברים שיש בהם דינאמיות. את צמיד הספורט כבר הזכרנו, אבל לא חסרים מוצרים אחרים לפנאי ופאן אקטיבי, כמו מוצרי מחנאות ותיקי outdoor שונים, פנסים אישיים ובקבוקים תרמיים, ועוד ועוד.

עונה וחגים

ראש השנה ופסח הם חגים עיקריים בישראל, ובהם נהוג לחלק מתנות לעובדים. תווי שי הם חלק אחד של העניין (לא בהכרח מבורך, בגלל שיקולי מס, אגב), אבל יש אינספור מתנות עונתיות: פסח הוא חג של יין, למשל, ולכן סט כוסות יין ממותגות או סט ליין שכולל פותחן יפה או דקנטר, הם מתנות טובות.

לסיום, אל תשכחו ימי הולדת ומתנות אישיות: אלה יכולות לכלול גם מתנות לבית, כמו כלי מטבח או אביזרים 'משפחתיים' אחרים. סוף סוף, הלוא מקום העבודה שלכם הוא כמו בית שני.

חולצות מודפסות: מהעולם העסקי למתנה אישית

דוגמא לחולצה מודפסת

אתם רואים אותן כמעט בכל חנות בה תבקרו. עובדי תחנות הדלק, המלצר במסעדה, הפקידה שמשרתת אתכם בבנק ואפילו עובדי חברת ההובלות הנושאים את הכבודה במעבר הדירה. חולצות ועליהן מתנוסס לוגו החברה או סלוגן מושך. כיום, משתלם להזמין חולצות כאלה בכמות גדולה או בהדפסה בודדת עם כניסת העידן הדיגיטלי לתחום הדפוס בטקסטיל. אילו שימושים יש לחולצות ממותגות?

מיתוג החברה או העסק

חולצות מודפסות לעסקים צורבות את המותג בעיניו של הלקוח הנכנס לעסק. מעבר לכך, כאשר עובדיכם מזוהים עם המותג בצורה ויזואלית הם מפתחים כלפיו שייכות. חלק בלתי נפרד מבניית צוות מנצח הוא תחושה זו של ערבות הדדית למותג. כלפי חוץ אתם מחזקים את הנוכחות שלכם עם צבעי החברה בגוונים מדויקים – חשבו על הירוק של בנק דיסקונט למשל או על הצהוב של מותג Yellow.

הזמנת חולצות מודפסות לעסק יכולה להיות בהזמנה בודדת לעסק קטן או הזמנה בכמות גדולה לחברות או ארגונים המעסיקים עובדים רבים.

קייטנות, חוגים ומתנסים

גוף נוסף שמזמין חולצות מודפסות הוא קייטנות ומתנסים המעוניינים לאפשר זיהוי קל של הילדים ובני הנוער המשתייכים לכל קבוצה. ההורים, פעמים רבות, משתתפים בעלות הסמלית של הפקת החולצה ואתם ממתגים את החוג בצורה הטובה ביותר. כאשר הילד יוצא לקייטנה או החוג הוא ממשיך ומחזק את הפרסום של החוג בעלויות מזעריות לאורך כל השנה.

מה לגבי מידות החולצה? הן בהדפסה המיועדת לעובדי חברה והן למוסדות אחרים אינכם חייבים לבחור בגודל אחד. הילדים והעובדים הצנומים יותר יכולים להתהדר בחולצות המתאימות למידתם. גם הילדים הבוגרים, הגבוהים או המלאים יותר יוכלו להזמין את המידה שלהם. הקו העיצובי יישאר אחיד ואותו הלוגו או הסלוגן יופיע במיקום זהה על כל אחת מהחולצות.

חולצות מודפסות כמתנה אישית

חולצות מודפסות עם הקדשה אישית, תמונה של בעל חיים אהוב או אף תיעוד של שקיעה מחופשה נעימה הפכו למתנה קטנה ואישית. היום ניתן להדפיס חולצות בצבע מלא וליצור יצירות אמנות של ממש. מתנות אלה יכולות לשמח כל מקבל לכל אירוע – אם כמתנת יום הולדת, מתנה ליום האהבה או שי ספונטני ללא כל סיבה מיוחדת. מה עם האורחים המגיעים לאירוע עם משתתפים נוספים?

חולצות כמתנה לאורחים בחתונה או בר/בת מצווה

גלו את הטרנד החדש שכבש את תחום האירועים בישראל. כאשר האורחים ממלאים את רחבת הריקודים בחתונה או מסיבת בר מצווה חולצות הכוללות את תאריך האירוע, תמונה מצחיקה או סלוגן מרגש מחולקות לאורחים. אתם יכולים להפתיע אותם בסוף הערב עם שי קטן או להפוך את החולצה לחלק ממתנה המוענקת בסוף יום הולדת לילדים יחד עם שקית הממתקים.

לסיכום, הדפסה על חולצה נמצאת היום בהישג ידו של כל אחד. כיום נפגוש את חולצות הלוגו בחברות, בארגונים פרטיים, בקייטנות ומתנסים ואף כמתנה אישית יצירתית ומרגשת לאדם אהוב או לאורחי אירוע משמח.

הדפסת חולצות – בחירת הסגנון המועדף

הדפסת חולצות לכנס אוהבי קומיקס

יש לכם אירוע מיוחד בקרוב? חתונה, מסיבת רווקות, בר מצווה או אפילו יום הולדת ואתם מעוניינים להדפיס מסר מגניב על החולצות – הגיע הזמן שתכירו את שלל האפשרויות שקיימות בעולם ההדפסה על חולצות שונות שיתאימו לכל אירוע שתארגנו ולכל מטרה.

בוחרים את האלמנט

רגע לפני שהאירוע מתחיל, כדאי לחשוב על העיצוב שתרצו להדפיס על הבגד. בחירת הכיתוב, הציור, הרקמה או כל רעיון אחר צריך להיעשות טרם בחירת סוג החולצה. אם בחרתם אלמנט קטן, גם חולצה בצורת גופיה יכולה להתאים. אך אם בחרתם כיתוב ארוך עד גב החולצה, תצטרכו לבחור חולצה עם טווח רחב אחורי שתאפשר לחברה שמבצעת הדפסת חולצות ליצור עבורכם את החולצה המתאימה ביותר.

בדים וצבעים

אחרי בחירת האלמנט המתאים, כעת עליכם לחשוב על הצבע וסגנון הבד שיתאימו לקונספט. אם מדובר באירוע מסוג חתונה, לרוב החברים או החברות של החתן והכלה דואגים לחולצות דרייפיט מבד מנדף זיעה בצבע לבן שמאפשר להתפרע עם הרעיון העיצובי וגם שומר על הזיעה שלכם במקומה. בחירת הצבע יכולה להיות תואמת את האירוע שכן, אם מדובר באירוע מסוג יום הולדת, תוכלו לבחור מגוון צבעים שמחים וליצור רעיון עיצובי שמתאים לאופי הקליל והשמח. עניין בחירת הבדים והצבעים בזמן הדפסת החולצות הוא לגמרי שלכם – אם אתם חושבים שהצבע הלבן משעמם אתכם, אתם יכולים לעשות את השינוי כאוות נפשכם. רק זכרו – בחירת האלמנט צריכה להיות תואמת לסוג החולצה ולא רק לצבע שלה.

מקוריות זה כל הסיפור

חושבים על הדפסת חולצות לאירוע אבל מעוניינים לצאת מהמקום הנוח והבנאלי? היום קיימות חברות מקצועיות שמבצעות הדפסות מהסוג הזה על שלל חולצות לא שגרתיות בכלל. אם לרוב החברים הקרובים שלכם יבחרו להדפיס על חולצת טי שירט פשוטה, אתם יכולים לבחור בחולצות שונות בצורתן ובגודלן. למשל: חולצות גולף, חולצות עם צבעים שונים בקצה השרוול, חולצות פולו, חולצות כדורגל, חולצות בייסבול אמריקאיות – השמיים הם הגבול.

הדפסת חולצות לאירוע שלכם יכולה להיות כזו שיזכרו אותה גם אחרי האירוע או כזו שתהיה לגמרי אחרת בגלל סוג ההדפס והגודל, אבל גם תהיה מאוד שגרתית. חברות שמבצעות הדפסה על חולצות יוכלו לקחת את הרעיון שלכם ולהתאים לכם קונספט שלם, עם עיצוב, צבע החולצה, סוג הבד ואפילו רעיון לתוספת אלמנט שלא חשבתם עליו. לכן, בביצוע ההדפסה חשוב שתמצאו את החברה הנכונה, זו שתעזור לכם לבצע את ההדפסה המדליקה ביותר, בצורה מקצועית ומהירה.

מנציחים את האירוע

חברת העיצוב והדפסת חולצותשבחרתם יכולה להפוך את האירוע שלכם בין רגע ליחיד ומיוחד. באמצעות הצוות המקצועי תוכלו לבצע שילובים שונים בהדפסות, כיתובים בצורות שונות, מחשבות יצירתיות, תוספת של צורות ואפילו שימוש בהומור ישנו לכם לגמרי את אופי האירוע. אם בחרתם לשלב באירוע חולצות עם הדפס, עשו את זה בצורה מעניינת וכיפית כך שבסוף האירוע, נשארת לכם מזכרת מדליקה לשנים הבאות.

איך לבחור טונר למדפסת שלך

הטונר במדפסת נגמר והיא מסרבת להמשיך להדפיס? כך תבחרו את סוג הטונר המתאים לכם ביותר, מקורי או חליפי, ותבטיחו שהקסטה שאתם מביאים הביתה או למשרד אכן תתאים למדפסת

מדפסות לייזר משתמשות באבקה שהיא תערובת של פחם ותחמוצת ברזל עם חומר פולימרי שמיועד לשיפור הדבקת הפחם לנייר; פלסטיק, אם תרצו, שנמס בחום ומתהדק עם חומרי הצבע לנייר עצמו. האבקה הזו מגיעה לרוב בקסטה מיוחדת בצורה שמתאימה למדפסת מסוימת.

לא מעט פעמים אנחנו נתקלים בזה: נזכרים שאנחנו צריכים לקנות טונר למדפסת דווקא כאשר אנחנו מחוץ לבית ולא זוכרים בדיוק את דגם המדפסת שלנו, כדי למצוא את סוג הקסטה המסוים והמתאים לה.

אז מה עושים? אין מתאימים או בוחרים בטונר המתאים, כשאנחנו בחנות

הדפסה בשחור לבן עושה שימוש בטונר בצבע שחור. להדפסות צבעוניות משתמשים כיום באבקות טונר בצבעים ציאן, מג'נטה וצהוב.

לכל טונר יש מספר יצרן. לרוב זהו קוד ארוך שבסיומו אחת מארבע האותיות: B או BK לשחור, C לציאן (מעין כחול), M למג'נטה ו- Y לצהוב. ברגע שאתם יודעים איזה צבע נגמר ומה אתם צריכים, אתם כבר בחצי הדרך.

פתרון מצוין אחד הוא להשתמש בסלולר שלכם

אתם לא זוכרים מה מספר דגם המדפסת שלכם או אפילו מי היצרן שלה? לא נורא.

צלמו אותה פעם אחת כך שמספר הדגם שלה יופיע בברור בתמונה, ושמרו על הצילום בסלולר שלכם. בפעם הבאה שאתם נזכרים בכך שנגמר לכם הטונר, פתחו את התמונה, בדקו מהו דגם המדפסת וחפשו טונר מתאים, מהצבע הנכון.

במה לבחור? טונר מקורי או חליפי?

אם קיים בכלל טונר חלופי לדגם מדפסת מסוים, מאוד תלוי במדפסת שלכם ובהיצע בשוק. אם מדובר במכשיר פופולרי, יכול להיות שתמצאו קסטות חלופיות. אם לא, או אם הדגם כבר ישן, יש להניח שתמצאו רק טונר מקורי.

טונר מקורי מכיל לעיתים קרובות יותר חומר מטונר חלופי, אבל הוא עולה הרבה יותר. צריך לזכור את זה כאשר עומדים מול המדף, ולעשות את החשבון הפשוט: כמה, בסופו של דבר, עולה דף הדפסה.

דבר נוסף שצריך לקחת בחשבון הוא נושא האמינות: הקסטות המקוריות בנויות בהרבה מקרים טוב יותר והן אמינות יותר לאורך זמן, לא מתפרקות או "מטפטפות" אבקה. אם אתם מדפיסים כמויות גדולות ויש הרבה משתמשים במדפסת, קנו דווקא טונר מקורי וכך תשמרו טוב יותר על חיי המדפסת.

למה כדאי להדפיס שקיות נייר ממותגות לעסק שלך?

שקיות נייר ממותגות הן אחד הדברים הטובים ביותר שתוכל לעשות למען העסק שלך. זו מן פרסומת סמויה שמאפשרת להטמיע את העסק שלך במודעות של אנשים גם אם לא התכוונו לכך. כל שצריך הוא שקיות נייר ממותגות בהתאם למיתוג העסק שתסתובבנה להן ברחבי הארץ וכך בעצם העסק שלך נמצא היכן שהשקיות נמצאות.

 

הפרסום הוא נייד

לפעמים זה עובד יותר טוב משלט חוצות גדול משום ששלט נשאר באותו המקום ואולם שקיות נייר ממותגות יכולות להימצא כמעט בכל מקום. השקיות לעומת שלט נשמרות לאורך זמן יותר ארוך – שלט חוצות מפורסם בדרך כלל בין שבוע לשבועיים ושקיות נייר ממותגות יכולות להישמר לאורך שנים, תלוי באיכות השקית.

 

עיצוב השקית מדבר לפי העסק שלך

ישנן שקיות מחומרים שונים – שקיות בד, ניילון שקופות או קרטון, צריך רק לבחור לפי סוג העסק שלך אילו שקיות ייתנו את המענה בשבילך, לרוב מסעדות משתמשות בשקיות קרטון לשם שמירה על האוכל לאורך זמן, היות ומדובר בשקיות ששומרות יותר על חום משקיות אחרות. חנויות בגדים תעשינה שימוש לרוב בשקיות בד משום שזה מוסיף להרגשה איכותית ויוקרתית של קניית הבגד.

קונדיטוריות משתמשות בשקיות ניילון שקופות בשביל שייראו את תכולת הפנים, משום שהעוגה שקנית הרגע תגרה את כל מי שמסביב. הכול נוגע למעשה לפרסום ושיווק נכון של העסק שלך.

 

איך לעצב שקית נכון

עיצוב חכם יכריע לבסוף את הצלחת העסק שלך. הדבר הראשון הוא לפרסם את הלוגו של העסק על גבי השקית משום שזהו הדבר היחיד שיכנס לתודעת האנשים ומי שלא מכיר את הלוגו יחשוב היכן הוא ראה אותו בפעם האחרונה ובכך יתעורר עניין. ניתן לעצב בכמה דרכים אבל התפיסה הרווחת היא שהכי בטוח זה לעצב פשוט ונכון, ללא יותר מדי משפטים או דוגמאות שתפרענה למסר אותו אנו רוצים שיזכרו. זכרו תמיד, לפי איך שהשקית תיראה ככה יראה העסק שלך, כדאי ליצור בידול ממקומות אחרים ולייצר שקיות איכותיות או אריזה מיוחדת, משהו שכולם ידברו עליו.

 

שקיות נייר ממותגות שתשמשנה אתכם לאורך זמן

בשביל העסק שלך חשוב שהשקיות הממותגות שלך תהיינה חזקות ואיכותיות לאורך זמן, בעיקר חשוב שהן תהיינה איכותיות מבחינת הנשיאה שלהן, לאורך זמן יסמכו יותר ויותר על השקית החזקה הזאת שיודעת לשאת לעומת כאלה שלא ושאינן נוחות.

 

חישבו על כך – זה המתכון המושלם שיש לך שקית שממותגת נכון באריזה ייחודית מצד אחד, והיא גם חזקה, איכותית ונשמרת לזמן רב מן הצד השני.